Tagify (1.2.10) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Search
fi: Etsi

en: Contains
fi: Sisältää

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Number of results
fi: Hakutulosten määrä

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: By @name on @date
fi: @name päivänä @date

en: By @name
fi: @name

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
fi: Valitse automaattiseen täydennykseen käytettävää automaattisen täydennyksen tapaa. Huomaa että <em>Sisältää</em> voi aiheuttaa suorituskykyongelmia jos sivustollasi on tuhansia entiteettejä.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: No placeholder
fi: Ei paikkamerkkiä

en: Autocomplete matching: @match_operator
fi: Automaattinen täydennys @match_operator avulla

en: - Restricted access -
fi: - Rajoitettu pääsy -

en: Authored on @date
fi: Luotu @date
