Tagify (1.2.13) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Search
is: Leit

en: Contains
is: Inniheldur

en: Starts with
is: Byrjar á

en: By @name on @date
is: Eftir @name þann @date

en: By @name
is: Eftir @name

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
is: Fjöldi uppástungna sem verða birtar.
    Notaðu <em>0> til að fjarlæga takmörkunina.
