Tagify (1.2.17) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Search
sr: Претрага

en: Field name
sr: Назив поља

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Placeholder
sr: Резервисано место
