Tagify (1.2.24) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Search
ku: گەڕان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: By @name on @date
ku: لەلایەن @name لە ڕێکەوتی @date

en: By @name
ku: لەلایەن @name
