Tagify (1.2.28) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Search
oc: Recercar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Contains
oc: Conten

en: unlimited
oc: illimitat

en: Starts with
oc: Commence per

en: By @name on @date
oc: Per @name lo @date

en: By @name
oc: Per @name
