Tagify (1.2.31) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Field name
be: Назва поля

en: Contains
be: Утрымлівае

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
