Tagify (1.2.31) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Contains
gl: Contén

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: By @name on @date
gl: Por @name en @date

en: By @name
gl: Por @name

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
