Tagify (1.2.31) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Field name
he: שם שדה

en: Contains
he: מכיל

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Autocomplete matching: @match_operator
he: השלמה אוטומטית לפי: @match_operator
