Tagify (1.2.31) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Contains
ne: समावेश
