Tagify (1.2.33) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Search
th: ค้นหา

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: By @name on @date
th: โดย @name บน @date

en: By @name
th: โดย @name
