Tagify (1.2.35) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Search
tr: Ara

en: Field name
tr: Alan adı

en: Contains
tr: İçerir

en: unlimited
tr: limitsiz

en: Number of results
tr: Sonuç sayısı

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: By @name on @date
tr: @name tarafından @date tarihinde

en: By @name
tr: @name tarafından

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
tr: Bir değer girilinceye kadar alanın içinde gösterilecek metin. Bu ipucu genellikle bir örnek değer ya da beklenen biçimin kısa bir açıklamasıdır.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
tr: Otomatik tamamlama önerilerini toplamak için kullanılan yöntemi seçin. <em>İçerir</em>'in binlerce varlığı olan sitelerde performans sorunlarına neden olabileceğini unutmayın.

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder

en: No placeholder
tr: Yer tutucu yok

en: Autocomplete matching: @match_operator
tr: @match_operator ile eşleşen otomatik tamamlama.

en: - Restricted access -
tr: - Kısıtlanmış erişim -

en: Authored on @date
tr: @date tarihinde yazıldı

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
tr: Listelenecek öneri sayısı. Sınırı kaldırmak için <em>0</em> kullanın.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
tr: Otomatik tamamlama öneri listesi boyutu: @size
