Tagify (1.2.38) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: none
km: គ្មាន

en: Picture
km: រូបភាព

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: By @name on @date
km: តាម​ @name នៅ​ @date

en: By @name
km: តាម​ @name
