Tagify (1.2.39) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Search
sl: Išči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: none
sl: nič

en: Picture
sl: Slika

en: Field name
sl: Ime polja
