Tagify (1.2.40) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Picture
dz: པར།
