Tagify (1.2.40) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Search
jv: Goléki

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: none
jv: ora ana

en: Picture
jv: Gambar

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: By @name on @date
jv: Nang @name tanggal @date

en: By @name
jv: Nang @name
