Tagify (1.2.40) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Search
mr: शोध

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: none
mr: काहीच नाही

en: Picture
mr: चित्र

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
