Tagify (1.2.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Contains
lv: Satur

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name
