Tagify (1.2.6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Contains
sk: Obsahuje

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: By @name on @date
sk: Od používateľa @name - @date

en: By @name
sk: Podľa @name

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sk: Vyberte metódu použitú pre zobrazenie návrhov automatického dokončovania. Poznámka: <em>Obsahuje</em> môže spôsobovať výkonnostné problémy na stránkach s tisíckami entít.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca
