Tagify (1.2.8) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Contains
hi: मे हैं

en: unlimited
hi: असीमित

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: No placeholder
hi: कोई प्लेसहोल्डर नहीं

en: - Restricted access -
hi: उपयोग प्रतिबंधित
