TalkingMaps (8.x-1.4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
