TalkingMaps (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Reset
pl: Resetuj

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
