TalkingMaps (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
