TalkingMaps (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Reset
ru: Сбросить

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
