TalkingMaps (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
