TalkingMaps (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Reset
is: Endursetja

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
