TalkingMaps (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
