TalkingMaps (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
