TalkingMaps (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Reset
fi: Palauta

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
