TalkingMaps (8.x-1.7) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
