TalkingMaps (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
