TalkingMaps (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Reset
uk: Скинути

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
