TalkingMaps (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
