TalkingMaps (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Reset
da: Gendan

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
