TalkingMaps (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
