TalkingMaps (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Reset
hr: Poništi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
