TalkingMaps (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
