TalkingMaps (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
