TalkingMaps (8.x-1.9) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Apply
bg: Търси
