TalkingMaps (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
