TalkingMaps (8.x-1.9) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
