TalkingMaps (8.x-1.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Reset
kk: Ысыру

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі
