TalkingMaps (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Block
fr: Bloc

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Master
fr: Principal
