TalkingMaps (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
