Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
