Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Count
be: Колькасць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
