Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Count
ca: Quantitat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició
