Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: No placeholder
el: Χωρίς σύμβολο κράτησης θέσης
