Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Count
eo: Kalkulo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
