Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Count
gl: Contar

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia
