Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Count
he: כמות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה
